Ana Menü
Anasayfa
Sanat ve Edebiyat
Psikoloji ve Felsefe
Antoloji
Kitap Tanıtımları
Kültür ve Sanat Etkinlikleri
Ziyaretci Defteri
Önemli Adresler
Fotograf Galerisi
Hava Durumu
Galeri
kod parametreleri
 
... Dakika Dakika SİNEMA - TİYATRO - SERGİ - KONSER ve FESTİVAL Etkinlikleri Ayakizlerinde ...
 
Anasayfa arrow Kitap Tanıtımları arrow Bölgesel Zayıflamak Mümkün mü?
Bölgesel Zayıflamak Mümkün mü?
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar Meltem Şarkışlalı   
Cuma, 19 Şubat 2021

 BÖLGESEL ZAYIFLAMAK MÜMKÜN MÜ?

 

Meltem Şarkışlalı şle bölgesel zayıflamaSon yıllarda bel çevresi yağlanması her yaş tipinde hatta çocuklarda dahi sıkça rastlanılan bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yağlanma tipi şeker hastalığı, kalp hastalığı, karaciğer yağlanması gibi kronik hastalıklara yakalanma risklerini de beraberinde getirir. Bu durum hangi yaşta olursa olsun mutlaka önlem alınması gereken bir konudur.

 

Belirgin biçimde kilo fazlası olmasa dahi, belirli bölgelerde birikmiş yağ hücreleri kişileri rahatsız etmektedir. Bölgesel yağlanma sorunu olup kilo problemi olmayan bireylerin sadece diyet yaparak istenmeyen bölgede birikmiş yağı kaybederek bölgesel zayıflama, vücutlarını istedikleri gibi fit bir görünüme kavuşturmaları çoğu zaman imkânsızdır.

 

BÖLGESEL ZAYIFLAMA DAHA FİT BİR GÖRÜNÜME KAVUŞMAK İMKÂNSIZ DEĞİL

 

Zayıflama ve Güzellik Uzmanı Meltem Şarkışlalı  ve ekibi tarafından Türkiye’ye getirilen Tesla Slim, bölgesel incelmenin hiçbir cerrahi müdahaleye ihtiyaç duymadan mümkün olduğunu bizlere gösteriyor.

 

Peki, ama nasıl? Bölgesel zayıflama farklı dalga boylarında ses dalgaları ya da farklı teknolojiler yardımıyla bölgesel olarak yağ yakımı ve bölgesel zayıflama işlemine verilen isimdir. Tesla Slim yağ oranı yüksek olan bölgede ki kasları uyarıcı sinyaller göndererek sayamayacağımız kadar çok sayıda kasların kasılmasını desteklemektedir. Kas hücrelerinin harekete geçerek canlanmasıyla aktif spor efekti ile depolanmış̧ yağların enerjiye dönüştürülüp yakılması sağlanır. Böylelikle elastikiyet kaybı yaşayan dokunun toparlanıp sıkılaşması sağlanır.

Uygulama sonrası Tesla Slim ile 7-13 cm ‘ e kadar incelme gözlemlerken, 2 beden daralma sayesinde daha fit bir görünüme kavuşmak mümkün.

MELS SLİM LİGHT ŞEHRİN İKİ YAKASINDA BÖLGESEL ZAYIFLAMAYI MÜMKÜN KILIYOR

Bölgesel zayıflama, sıkılaşma, sağlıklı ve hızlı kilo vermede etkili olan Tesla Slim , Zayıflama ve Güzellik Uzmanı Meltem Şarkışlalı’nın şehrin iki yakasında da bulunan Ataşehir ve Mecidiyeköy Zayıflama Merkezlerinde uygulanıyor.

Merak ettiklerinizi sormak, daha fazla bilgiye ulaşmak veya yenilikleri takip etmek için Ateşehir ve Mecidiyeköy şubelerini ziyaret edebilir. Telefon ve instagram hesaplarından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımız; Ataşehir: 0 533 402 96 96, Mecidiyeköy: 0 533 660 39 93. İnstagram hesaplarımız : "@melsslimlight" veya Meltem Şarkışlalının resmi instagram hesabı olan "@meltemsarkislaliofficial" üzerinden de merak edilenleri öğrenebilirsiniz.

Son Güncelleme ( Cuma, 19 Şubat 2021 )
 
Sonraki >
 
   
 
 
   
   
 

 üye ol fotografını paylaş sende..!!

Galeriye gitmek için TIKLAYIN

 

 

 

  ayakizleri tanıtım

 

Sponsor

Film izle

Magazin Haberleri

Cemiyet Haberleri

 

             
   

 

copyright © Ayakizleri Sanat ve Edebiyat Toplulugu
2006
Cemiyet Magazin